Загальні положення та терміни
Сервіс profi-prodvizhenie.com.ua є інструментом, призначеним для просування сайтів користувачів в пошукових системах. Робота Сервісу забезпечується власним програмним забезпеченням. Користувачами є фізичні та юридичні особи, які пройшли процедуру реєстрації. У процесі реєстрації Користувач має право вказати будь-яке поєднання логіна і пароля. Реєстрація проводиться з зазначенням адреси електронної поштової скриньки, що належить Користувачеві. Реєстрація проводиться згідно з тарифними планами, публікація яких проводиться на відповідних сторінках Сервісу. Тарифи встановлюються Адміністрацією Сервісу і дійсні на момент публікації і на момент замовлення послуг. Зміна тарифів може бути вироблено в будь-який момент, в односторонньому порядку і без оповіщення користувачів. Вміст і параметри тарифних планів регулюється аналогічним чином. Користувачі вибирають Сервіс самостійно, з власної волі, і приймають Сервіс як є, з усіма можливими недоліками. Його користувачі не мають права використовувати можливості Сервісу для здійснення протизаконних дій. Користувач зобов'язується використовувати Сервіс згідно з установленими правилами, не допускаючи дій, що сприяють нанесенню будь-якої шкоди Сервісу, іншим Користувачам і кому б то не було. Правила користування Сервісом можуть бути змінені в будь-який момент. Користувач зобов'язується суворо дотримуватися правил, опублікованими на сайті Сервісу. Якщо при внесенні змін до правил користування спостерігається виникнення порушень, Користувач зобов'язаний усунути їх. Призначені для користувача сайти - інтернет-ресурси, що належать Користувачам.
Обов'язки і права Адміністрації Сервісу
Адміністрація Сервісу надає послуги, перелік яких публікується на сторінках Сервісу. У будь-який момент часу Адміністрація може змінити правила і умови надання послуг, з викладанням нових правил і умов на сторінках сайту Сервісу. Нові правила і умови, а також тарифи, набирають чинності з моменту свого опублікування. Адміністрація має право не приймати сайти, що порушують Законодавство і морально-етичні норми, прийняті в суспільстві. Терміни надання послуг строго регламентовані, інформація про терміни надання послуг опублікована на відповідних сторінках Сервісу. Відлік терміну починається з моменту оплати послуг Сервісу. Адміністрація має право вносити в процес надання послуг зміни, що сприяють поліпшенню результатів. Адміністрація має право в будь-який момент припинити свою діяльність, без повідомлення користувачів. Фінансові питання вирішуються з кожним Користувачем в індивідуальному порядку. Адміністрація Сервісу зобов'язана виконувати свої зобов'язання за тарифними планами в суворій відповідності з ними. Всі питання, що стосуються зобов'язань Адміністрації, вирішуються до настання моменту оплати. Обов'язки і права користувачів Користувачі Сервісу мають право користуватися всім спектром послуг, що надаються Сервісом, відповідно до встановленим тарифним планом. Користувачі зобов'язуються оплачувати надані послуги в повному обсязі. Користувачі зобов'язуються не надавати сайти, так чи інакше порушують Законодавство РФ. За всі помилки, допущені при заповненні заявки на послуги, відповідає Користувач. Фактично, він несе відповідальність за кожне заповнене поле. Користувач має право звернутися до Адміністрації Сервісу з проханням усунення помилки до того, як послуга буде надана. Користувач зобов'язується самостійно забезпечувати безпеку свого облікового запису в межах Сервісу. У разі втрати пароля, він зобов'язаний вжити всіх дії по його відновленню. Забороняється передача реєстраційних даних іншим зареєстрованим і незареєстрованим в межах Сервісу Користувачам. Користувач несе повну і беззастережну відповідальність за всі дії, вироблені під його обліковими даними. Користувач самостійно надає всю необхідну інформацію для надання послуг. Сайти користувачів повинні відповідати вимогам, що виставляються з боку сторонніх сервісів, що використовуються при роботі Сервісу profi-prodvizhenie.com.ua. Проте, користувачі мають повне право вносити раціональні пропозиції, які можуть допомогти поліпшенню якості послуг, що надаються і сприяти поліпшенню роботи Сервісу. Користувачі мають право звертатися до Адміністрації Сервісу з фінансовими і технічними питаннями, що з'являються в результаті реєстрації на сайті Сервісу, в результаті замовлення послуг, а також в результаті проведення будь-яких фінансових операцій.
Обмеження щодо відповідальності, актуальність інформації
Інформація, надана в тарифних планах, може бути змінена в будь-який момент. Адміністрація не несе відповідальність за працездатність сторонніх сервісів, що використовуються для забезпечення роботи Сервісу profi-prodvizhenie.com.ua. Адміністрація не вступає в переговори з адміністраціями інших сервісів. Кількість сторонніх сервісів, що використовуються при наданні послуг, може змінитися в будь-який момент часу, без шкоди якості надання послуг. Адміністрація Сервісу не несе відповідальності за рівень показників тиц і pr, що призначаються кожному ресурсу пошуковими системами. Адміністрація не гарантує зростання і будь-яка зміна даних параметрів, не гарантує проіндексованості опублікованих посилань в сторонніх сервісах. В аналогічній ступені не гарантується зростання будь-яких інших показників. Дії, що проводяться Сервісом, в тій чи іншій мірі сприяють підняттю позицій користувальницьких сайтів в пошукових системах з тих чи іншими джерелами. Адміністрація не може гарантувати позитивний вплив своїх послуг, зважаючи на складність алгоритмів роботи пошукових систем. Адміністрація Сервісу не несе відповідальність за власні сайти, над якими була пророблена робота: сайти користувачів можуть містити в собі помилки розмітки, верстки, оптимізації і помилки в контенті, через що на них можуть бути накладені санкції пошукових систем. Адміністрація не несе відповідальності за роботу програмного забезпечення, а також за збої, що виникають з боку хостинг-провайдерів та інтернет-провайдерів. Надання послуг здійснюється як є: Користувачі не мають права вимагати внесення будь-яких змін в роботу програмного забезпечення Сервісу, а також вимагати зміни переліку послуг, що надаються. Діяльність Сервісу може контролюватися з боку державних контролюючих органів. Адміністрація Сервісу, ніколи і ні за яких умов не несе відповідальності за збитки, понесені Користувачами і третіми особам при замовленні і виконанні послуг Сервісу.
Вимоги до Сайтам
Вимоги до призначених для користувача сайтам виставляються адміністрацією сторонніх сервісів. Вимоги можуть бути в будь-який момент змінені. Користувач зобов'язується знати приблизних характер вимог, що виставляються сторонніми сервісами: каталогами сайтів, сервісами соціальних закладок. Текстовий, мультимедійний і будь-який інший контент, в тому числі і підвантажуємий зі сторонніх ресурсів, не повинен порушувати чинне Законодавство. Контент не повинен містити інформації про способи виготовлення і поширення наркотичних і заборонених препаратів, інформації, що розпалює міжнаціональну і релігійну ворожнечу. Забороняється реклама фінансових пірамід і способів незаконного заробітку коштів. Заборонені сайти різних азартних ігор і будь-якого іншого шахрайства. Також заборонені сайти містять будь-якого роду збочення (так звана Adault тематика). У разі порушення цих вимог, Адміністрація має повне і беззастережне право видалити обліковий запис Користувача без повернення грошових коштів, наявних на акаунті Користувача. Користувач не має права поширювати за допомогою послуг Сервісу конфіденційну інформацію про фізичних та юридичних осіб, а також інформацію, що є комерційною чи державною таємницею.
Фінансові питання
Користувачі Сервісу самостійно поповнюють свій рахунок в системі за допомогою платіжних систем, підключених до Сервісу. Вся відповідальність за помилково вчинені платежі цілком і повністю лежить на Користувачів. Перелік платіжних систем, що використовується для оплати послуг Сервісу, знаходиться у веденні Адміністрації. Користувачі мають право скористатися будь-який з них, але не мають права вимагати підключення інших платіжних систем. Адміністрація не несе відповідальності за розмір комісії, яка встановлюється платіжними системами. Користувачі зобов'язуються самостійно знайомитися з комісіями і з правилами проведення платежів в платіжних системах. Користувач має право розпоряджатися з зарахованими на свій рахунок грошовими коштами на свій розсуд, оформляючи замовлення з усіх доступних тарифів .. Якщо баланс аккаунта поповнений, а послуги не замовлені, гроші залишаються на балансі до тих пір, поки не будуть замовлені послуги, висновок просто так не виробляється, це не обмінний автомат.